Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

WIZYTA PROF. MARKA KONOPCZYŃSKIEGO

Rozmowy, konsultacje, sugestie, konstruktywne pomysły, wymiana spostrzeżeń i olbrzymia chęć współpracy to główne tematy poruszone podczas wizyty profesora Marka Konopczyńskiego w naszej placówce. Wizyta odbyła się w dniu 12.02.2024 r.


Profesor to wielki autorytet polskiej pedagogiki resocjalizacyjnej. Jest profesorem nauk społecznych, autorem koncepcji twórczej resocjalizacji a obecnie pełnomocnikiem Ministra Sprawiedliwości Adama Bodnara do spraw nieletnich.

Pan Profesor odwiedził naszą placówkę w celu poznania naszej pracy, problemów, wymiany doświadczeń a przede wszystkim zrozumienia z jakimi problemami borykają się wychowankowie, pracownicy oraz kadra kierowniczej.

Wizyta Pana Profesora była bardzo optymistyczna, pełna entuzjazmu i wartościowa, pozytywnie wpłynęła na całą nasza społeczność. Pan Profesor przekazał również wychowankom plecaki od Ministra Adama Bodnara co spotkało się z wielkim entuzjazmem za co wszyscy bardzo dziękujemy. Poniżej prezentujemy kilka fotografii z tego spotkania.×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29