Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

COVID-19

Dyrektor Zakładu Poprawczego w Trzemesznie informuje, iż w związku z zagrożeniem  związanym z zakażeniem  koronawirusem, w celu ograniczenia możliwości dróg zakażenia  i zapewnienia bezpieczeństwa wychowankom, do odwołania wstrzymuję odwiedziny wychowanków i przyjmowanie paczek.

 

Osoby chcące wysłać paczkę wychowankowi, mogą w zamian wysłać przekaz pieniężny.    Na miejscu w ramach możliwości będą dokonywane zakupy.

 

 


 

 

Dyrektor Zakładu Poprawczego w Trzemesznie informuje, iż w związku ze zmniejszającym się zagrożeniem  związanym z zakażeniem  koronawirusem, i zmniejszaniem obostrzeń przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zezwalam na odwiedziny wychowanków przebywających w Zakładzie do niezbędnego minimum- jedynie dla rodziny ( 2 osoby) i w sytuacjach losowych. Zezwalam na otrzymywanie paczek tylko z zawartością artykułów przemysłowych. Wprowadzone zmiany mają na celu ograniczenie dróg zakażenia i zapewnienie bezpieczeństwa wychowankom.

 

Osoby chcące wysłać paczkę wychowankowi z artykułami spożywczymi , mogą w zamian wysłać przekaz pieniężny. Na miejscu w ramach możliwości będą dokonywane zakupy.

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29