Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Humor to najlepsze koło ratunkowe na burze życia. ”
Wilhelm Raabe

WIZYTA PROF. MARKA KONOPCZYŃSKIEGO

Rozmowy, konsultacje, sugestie, konstruktywne pomysły, wymiana spostrzeżeń i olbrzymia chęć współpracy to główne tematy poruszone podczas wizyty profesora Marka Konopczyńskiego w naszej placówce. Wizyta odbyła się w dniu 12.02.2024 r.
czytaj więcej

TERMY MALTAŃSKIE

W dniu 16 kwietnia 2024 roku za bardzo dobre zachowanie i wykonanie wiele prac na rzecz zakładu nieletni Jakub mógł uczestniczyć w przepustce jednodniowej do Poznania na Termy Maltańskie.
czytaj więcej

CIĘŻKA ATLETYKA I PAN SZYMON KAROLCZYK

W dniu 9.04.2024 w ramach programu pedagogiczno- wychowawczego „Ciężka Atletyka- dla ludzi mocnych i wszechstronnie uzdolnionych” nasz zakład odwiedził Szymon Karolczyk.
czytaj więcej

ŚWIĄTECZNY INDYWIDUALNY TURNIEJ SPRAWNOŚCIOWY O MISTRZOSTWO ZAKŁADU POPRAWCZEGO W TRZEMESZNIE

W dniu 1 kwietnia 2024 roku w naszej placówce odbył się z okazji Świąt Wielkanocnych Świąteczny Indywidualny Turniej Sprawnościowy o Mistrzostwo Zakładu Poprawczego w Trzemesznie.
czytaj więcej

Utracone pokolenie

Fundacja im. Kazimierza Wielkiego Stowarzyszenie im. Kazimierza Wielkiego Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych XXIX LO im. cc. mjr. H. Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie zorganizowali ogólnopolski konkurs ,, Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.
czytaj więcej

DZIEŃ KOBIET

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji wszystkie Panie w naszej placówce od samego rana otrzymały życzenia oraz słodkie upominki i kwiaty.
czytaj więcej
Znaleziono 444 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29