Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ ATLETYCZNY

W dniu 16.12.2022 reprezentacja ZP Trzemeszno zmierzyła się z drużyną Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich z Głogowa w zawodach sportowych „Świąteczny Turniej Atletyczny”.


W zawodach wzięło udział po czterech zawodników w każdej drużynie. Na naszych sportowców czekało 5 wymagających i interesujących siłowo-sprawnościowych konkurencji. Chyba najbardziej widowiskową z nich było przeciąganie okrętowej liny. Po zaciętej walce w tej konkurencji lepsza okazała się drużyna z Głogowa. Zwycięstwo w jeszcze jednej konkurencji- wiązanej, składającej się z kilku elementów angażujących całą drużynę, nie wystarczyło jednak na pokonanie doskonale dysponowanych w tym dniu zawodników z ZP Trzemeszno. Wychowankowie naszego zakładu okazali się lepsi w wyciskaniu sztangi na ławeczce płaskiej, podciąganiu na drążku oraz w wymagającej ZP Warrior. Tym samym wygrali oni cały turniej stosunkiem 3-2.
 

Zawody przebiegły w miłej atmosferze wzajemnego szacunku i przestrzegania Fair Play. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani okolicznościowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
 

Kolejne zmagania na wiosnę. Kto podejmie rękawicę?

 
Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29