Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

Środowiskowy Turniej w Piłkę Nożną o „ Puchar Dyrektora” w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie

Dnia 30.05.2012r. w sali sportowej naszego zakładu, odbył się Środowiskowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zakładu. Udział w zawodach wzięły trzy drużyny –reprezentacje: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzemesznie, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Strzelnie oraz wychowankowie naszego Zakładu.


Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Pierwszy mecz, pomiędzy MOW w Strzelnie a ZSP w Trzemesznie, zakończył się zwycięstwem młodych piłkarzy ze Strzelna 6:5. W następnym meczu drużyna ZP Trzemeszno zwyciężyła reprezentację ZSP Trzemeszno 7:5. Jednak w ostatnim, jak się okazało decydującym meczu, goście ze Strzelna pokonali wychowanków naszej placówki 6:4 i bez straty punktów wygrali Turniej i zdobyli Puchar Dyrektora Zakładu Poprawczego w Trzemesznie.

Na pocieszenie pozostał fakt zdobycia tytułu Króla Strzelców przez wychowanka naszej placówki Marcina Rzeźnickiego z liczbą 8 zdobytych bramek.


Zawody z drużynami ze środowiska są dla wychowanków okazją do konfrontacji umiejętności zdobytych podczas zajęć koła sportowego, ale przede wszystkim uatrakcyjnieniem pobytu i formą resocjalizacji.

Na koniec zawodów zawodnicy powiedzieli min. „.. do zobaczenia, do przyszłego roku…..”
 
Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29