Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach. ”
Fiodor Dostojewski

CZAS POŻEGNAŃ

W dniu 26.09.2023 r. pożegnaliśmy odchodzącego na zasłużoną emeryturę naszego wieloletniego dyrektora pana Grzegorza Grzegorka, człowieka niezwykle aktywnego i oddanego placówce.


Pan Grzegorek W Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie pracował, jako animator czasu wolnego, dyrektor szkół, a od 2009 roku, jako dyrektor zakładu. Jesteśmy przekonani, że ddzięki staraniom i zaangażowaniu Pana Dyrektora, dla placówki był to czas intensywnego rozwoju i unowocześniania.
 

Dziękujemy za dokonania, którymi zapisał się Pan na trwałe w historii tej placówki oraz w pamięci jej pracowników i wielu wychowanków. Składamy wyrazy uznania za trud i serce włożone w rozwój Zakładu Poprawczego w Trzemesznie oraz troskę o jego dobre imię.
 

W imieniu wszystkich pracowników dziękujemy za pełnienie odpowiedzialnej funkcji dyrektora. Bycie dyrektorem to nie tylko codzienne obowiązki, ale też powołanie. Dyrektor to wychowawca, ale również menager, lider, dobry gospodarz, dyplomata. Doświadczenie zawodowe i cechy osobowościowe sprawiły, że Pan wypełnił te role znakomicie.
 

Dziękujemy gorąco za lata dobrej i owocnej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz wychowanków, ich rodzin i personelu placówki. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile.
 

Dziękujemy za profesjonalizm, serce, każde ciepłe słowo, życiową mądrość i pomocną dłoń. Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pana dobry humor, żeby nie zabrakło czasu na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. a także dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

 

Dziękujemy !

 ×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29