Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Nie daj się zarazić, nie podawaj czyjegoś zdania za własne, myśl lepiej sam.”
Georg Christoph Lichtenberg

CIĘŻKA ATLETYKA I PAN SZYMON KAROLCZYK

W dniu 9.04.2024 w ramach programu pedagogiczno- wychowawczego „Ciężka Atletyka- dla ludzi mocnych i wszechstronnie uzdolnionych” nasz zakład odwiedził Szymon Karolczyk.


Jest to profesjonalny zawodnik MMA startujący w takich federacjach jak KSW, Babilon czy Armia FightNight. Podczas spotkania nasz gość podzielił się z wychowankami swoją wiedzą na temat mieszanych sztuk walki. Nie zabrakło również pytań o początki kariery, kontuzje związane z tym sportem, emocje zawodnika gdy wchodzi do ringu, nastawienie rodziców do wyboru ścieżki sportowej, czy trudności pogodzenia życia sportowca z codziennymi obowiązkami. Nasz gość cierpliwie i obszernie odpowiadał na wszystkie pytania wychowanków. Następnie przenieśliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie chętni mogli odbyć trening pod okiem Szymona.
Podczas zajęć wychowankowie poznali podstawowe techniki bokserskie, oraz mieli możliwość zastosowania ich podczas treningu z tarczami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i obydwie strony zgodnie uznały że muszą je powtórzyć. Szymon- zapraszamy!

 ×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29