Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie. ”
Terry Pratchett

Jesienny Turniej Piłki Siatkowej 2014

Dnia 05.10.2014r. odbył się Międzygrupowy Turniej w Piłkę Siatkową w ramach cyklicznego Jesiennego Turnieju Gier Zespołowych, który obejmuje międzygrupową rywalizację w piłkę siatkową, piłkę koszykową i piłkę nożną.
czytaj więcej

Pierwsza sesja zajęć boksu

Zajęciami w dniu 03.10.2014r. zainaugurowany został program pedagogiczno-eksperymentalno-wychowawczy „Kształtowanie pozytywnej osobowości poprzez uprawianie sportów walki – boksu”.
czytaj więcej

Układ zamknięty - Teatr Kurtyna

W dniu 23 września w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie gościł "Teatr Kurtyna" ze spektaklem pt. „Układ zamknięty”, który opowiadał historię nastoletniego Krzysztofa, który opiekuje się chorą psychicznie matką, jego ojciec odsiaduje wyrok więzienia za stosowanie przemocy w rodzinie.
czytaj więcej

Informacje dotyczące przedsięwzięcia służącego poprawie efektywności energetycznej

Termoizolacja obiektów użyteczności publicznej zakup urządzeń o niskim zużyciu energii, wymiana źródeł światła w punktach świetlnych na energooszczędne
czytaj więcej

X PARAFIADA ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ

W sobotę (31 maja 2014r.) w Inowrocławiu odbyła się jubileuszowa, X Parafiada Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Jest to rywalizacja między parafiami na polu sportowym, wokalnym i plastycznym, do której w tym roku przystąpiły 24 parafie. Parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie reprezentowało ponad 100 młodych ludzi, a wśród nich wychowanek...
czytaj więcej

Dzień Dziecka - Dzień Sportu

Corocznie w naszym zakładzie Międzynarodowy Dzień Dziecka uświetniany jest organizowaniem dla wychowanków imprezy sportowej pod hasłem Dzień Sportu.
czytaj więcej
Znaleziono 444 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29