Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Sympatyczne spotkanie

W dniu 14.12.2014 r., w ramach realizacji programu "Drogi do sukcesu" odbyło sie spotkanie z byłym wychowankiem placówki, obecnie przedsiębiorcą, p. Tomaszem Zarębskim. Na spotkaniu Tomasz przedstawił przebywającym w Zakładzie chłopcom swoją drogę życiową.
czytaj więcej

Realizacja Programu pedagogiczno - eksperymentalno - wychowawczego „Kontakt ze zwierzętami i możliwość być lepszym”

Program kierowany jest do wychowanków Zakładu Poprawczego w Trzemesznie. To placówka o wzmożonym nadzorze wychowawczym. W zakładzie tym naukę i zajęcia prowadzi się przede wszystkim na terenie Zakładu.
czytaj więcej

Strongman - Feniks Cup 2014 Gniezno

Dnia 20.09.2014 r. o godz. 15.00 przy ulicy Wrzesińskiej 18 (teren hotelu Feniks) odbyły się zawody Strongman Feniks Cup 2014.
czytaj więcej

„Krok w dobrą stronę” - kurs tańca

W czwartek 09 października 2014 r. w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie rozpoczęty został nowy projekt „Krok w dobrą stronę”.
czytaj więcej

Day of Activism Preventionabuse and Violence againts ChildrenYouth

Po otrzymaniu zaproszenia do wzięcia udziału w przedsięwzięciu dotyczącym zapobieganiu przemocy, Zespół Diagnostyczno Korekcyjny jako koordynator działań i ciało odpowiedzialne za kształt Dnia zapobiegania przemocy w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie zabrał się do pracy.
czytaj więcej

Wycieczka do Trójmiasta

W dniu 30.10.2014 wychowanek naszego zakładu brał udział w wycieczce do Trójmiasta. Wyjazd ten zorganizowany był w związku z prowadzonymi w naszej placówce projektami „Obraz świata w filmie i fotografii” oraz „Poznaj swój kraj, poznaj najbliższą okolice”.
czytaj więcej
Znaleziono 444 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29