Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Stadnina Koni w Lubiniu

W dniu 06-05-2016r. w ramach programu „Kontakt ze zwierzętami i możliwość bycia lepszym” wychowankowie Hubert i Radek brali udział w wyjeździe do Ośrodka Jeździeckiego w Lubiniu. Było to już trzecie spotkanie w zaprzyjaźnionej stajni w tym roku szkolnym.
czytaj więcej

SZTAFETA TRZEŹWOŚCI TRZEMESZNO-WITKOWO 2016

Sztafeta odbyła się w dniu 24 kwietnia 2016 roku z udziałem wychowanków Krzysztofa i Huberta pod opieką dyrektora i jednego z wychowawców. Celem Sztafety Trzeźwości jest promowanie zdrowego trybu życia.
czytaj więcej

Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 21.04.2016r. w Hali Sportowej Naszego Zakładu odbył się Środowiskowy Turniej Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiły reprezentacje: Gimnazjum w Trzemesznie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie oraz oczywiście Reprezentacja Wychowanków Naszego Zakładu.
czytaj więcej

„TERMY MALTAŃSKIE” W POZNANIU

Wycieczka odbyła się w dniu 15 kwietnia 2016roku z udziałem wychowanka Krzysztofa pod opieką wychowawców Łukasza i Krzysztofa. Celem wycieczki było aktywizowanie podopiecznego a przede wszystkim nagrodzeniem za właściwe zachowanie.
czytaj więcej

Co zrobić po opuszczeniu Zakładu?

Co zrobić po opuszczeniu Zakładu? Jak ułożyć sobie życie? Tego typu pytania najczęściej zadają sobie wychowankowie zwłaszcza ci, którzy w najbliższym czasie mają opuścić Zakład Poprawczy.
czytaj więcej

WYCIECZKA DO WARSZAWY W RAMACH KOŁA FILMOWO-FOTOGRAFICZNEGO

Wycieczka odbyła się w dniu 5 kwietnia 2016 roku z udziałem wychowanka Daniela pod opieką wychowawców Łukasza i Tomasza. Celem wycieczki było zdobycie materiałów do realizacji projektów filmowych i fotograficznych, a przy okazji poznanie ważnych zabytków stolicy.
czytaj więcej
Znaleziono 437 wiadomości

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29