Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

Wycieczka do Gniezna

W dniu 22.11.2012r. wychowanek Jakub w nagrodę za swą pracowitość i dobre zachowanie otrzymał zgodę na jednodniową przepustkę pod opieką pracowników placówki.


 Jakub wraz z opiekunami Maciejem Kostką i Robertem Siwą wyjechał na basen do Gniezna. Już od dłuższego okresu chłopiec nie mógł doczekać się wyjazdu ponieważ jak twierdził bardzo lubi pływać i w mieście, w którym mieszka często korzystał z tej formy rekreacji. 

 

Wychowanek podczas pobytu na basenie był bardzo szczęśliwy, niemal wcale nie wychodził z wody. Następnie w ramach odprężenia chwilę spędził w jakuzzi  i już czas było wracać. Po wyjściu z basenu Jakub udał się do sklepów na starówce gnieźnieńskiej by kupić sobie buty z pieniędzy, które sam uzbierał. Korzystając z tej okazji chłopiec poznał rynek gnieźnieński oraz Katedrę Św. Wojciecha. 

 

Jakub bardzo dziękował opiekunom , że mógł skorzystać z przepustki w takiej formie. Wielokrotnie powtarzał ,że docenia taką formę nagrody i w przyszłości chętnie jeszcze raz z niej skorzysta. Podczas całego pobytu chłopiec ujął mnie swą kulturą osobistą nie tylko wobec opiekunów ale i ludzi, z którymi się zetknął podczas pobytu. W jego przypadku ogrom pracy resocjalizacyjnej , którą włożyli pracownicy placówki wyraźnie skutkuje.
 12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29