Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

VI Sztafeta Trzeźwościowa Powiatu Gnieźnieńskiego

Trzemeszeński Klub Abstynencki na czele z Prezesem Dariuszem Jankowskim zorganizował w dniu 22 kwietnia 2013r. VI Sztafetę Trzeźwościową Powiatu Gnieźnieńskiego.


Uczestnicy w Bazylice trzemeszeńskiej postawili na ołtarzu zapaloną świecę a następnie złożyli kwiaty pod pomnikiem im. Jana Kilińskiego. W tej imprezie udział wzięli wychowanek Hubert, wychowawca Przemek oraz dyrektor zakładu Grzegorz Grzegorek, członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Kiliński” działający w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie.

Trasa biegu została wyznaczona przez miejscowości:
Trzemeszno - Witkowo - Niechanowo - Żydowo - Czerniejewo - Pawłowo - Gniezno .
 

W poszczególnych miastach biegacze zapali przy kościołach świece w intencji trzeźwości. W towarzystwie włodarzy gmin złożyli również kwiaty w miejscach ważnych dla historii danej gminy.
 

Taka zewnętrzna manifestacja trzeźwości jest doskonałym sposobem zwrócenia uwagi na problematykę trzeźwości naszego społeczeństwa, ale także dogodną formą promocji zdrowego i aktywnego stylu życia. Celem sztafety jest także promocja walorów turystycznych, krajobrazowych i historii powiatu gnieźnieńskiego.


 

więcej zdjęć na stronie www.informacjelokalne.pl

zakładka aktualności- gmina Witkowo

 ×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29