Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Najtrudniejsza rzecz w życiu, to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.”
David Russell

Spotkanie w Warszawie zorganizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach Ogólnopolskich zawodów na ergometrach

W dniu 11 grudnia 2012r. byliśmy z wychowankiem Hubertem na wycieczce jednodniowej w Warszawie na podsumowaniu Ogólnopolskich zawodów na ergometrach w Centrum Sportu w Warszawie .


Oprócz uroczystej gali jednym z punktów programu było zwiedzanie Muzeum Sportu i Stadionu Narodowego. Wycieczkę zorganizowałem w ramach nagrody dla wychowanka za aktywny udział w zajęciach koła sportowego. W spotkaniu oprócz mnie wziął udział pan dyrektor zakładu pan Grzegorz Grzegorek.  Celem wycieczki było kształtowanie wiedzy o historii sportu w Polsce i rozwijanie wiedzy o największych obiektach sportowych w naszym kraju. Podopieczny nauczył się również  jak zachowywać się w miejscach publicznych tj. min.  w muzeum, na stadionie.

 

Duże wrażenie na wychowanku wywarło oglądanie historii polskiego sportu w Muzeum Centrum Sportu. Jednakże wrażenie Stadionu Narodowego widzianego w wewnątrz i z zewnątrz zaparł dech w płucach.  Podczas wycieczki Hubert  zachowywał się wzorowo, poznał wielu swoich rówieśników i rówieśniczek z innych zakładów oraz wiele  gwiazd sportu, miedzy innymi Mistrzynię Europy w Piłce Siatkowej Małgorzatę Niemczyk.

 

Hubert bardzo lubi grać w piłkę nożną, dlatego bardzo się cieszył, że mógł przebywać w miejscach, gdzie nie tak dawno grały największe gwiazdy światowego futbolu min. : Cristiano Ronaldo, Wayne Roonay. Nieletni bardzo przeżywał podczas drogi powrotnej wycieczkę, bardzo mu się podobała, szczególnie Stadion Narodowy. Był bardzo wdzięczny, że mógł uczestniczyć w tej wycieczce, podziękował wszystkim opiekunom. 13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
Rafał Stefański

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29