Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”
Św. Augustyn

SKAZANY NA WOLNOŚĆ W ZAKŁADZIE POPRAWCZYM W TRZEMESZNIE

Dnia 24.11.2018 r. w naszej placówce odbyło się spotkanie o charakterze profilaktycznym pod hasłem „SKAZANY NA WOLNOŚĆ”.


 

„Skazany na Wolność” to projekt realizowany przez Fundację Brama z Opola i współfinansowany ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości, a realizowany w placówkach karnych, poprawczych i ośrodkach wychowawczych w całej Polsce.

Prowadzący spotkanie pomagają penitencjariuszom, wychowankom radzić sobie z uzależnieniami i przygotować się do życia na wolności, w taki sposób, aby nie wracali już do zakładów karnych –poprawczych, aby mogli zacząć NOWE ŻYCIE.

Prelegenci bazując na sowim życiowym doświadczeniu oraz wiedzy fachowców, zmuszali do refleksji i inspirowali do zmiany dotychczasowego życia, ukazując jednocześnie sposób na tego dokonanie.

Dodatkowym atutem był udział artysty tworzącego muzykę hip-hop niosącą w swych treściach dobro i zachętę do zmiany na lepsze.

W spotkaniu uczestniczyli wszyscy wychowankowie grup wychowawczych Zakładu. Na zakończenie, na pamiątkę, otrzymali płyty z muzyką hip-hop z dobrym przekazem oraz książki.

Pozdrowienia dla Grzecha –WOLNOŚĆ = ODPOWIEDZIALNOŚĆ, Augustyna (.ϯ.), Łukasza „Cookie”-ego, „Turysty” (Mk 13, 13) oraz sprawcy całego wydarzenia, Piotra „Siwego”!×

Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

P.o. dyrektora ZP:
mgr Łukasz Staszewski

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29