Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

Przedstawienia na zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Idealista powie, że koniec czerwca smuci uczniów. Realista powie, że trudno opisać ich radość z powodu zakończenia roku szkolnego.


Jakkolwiek by nie spojrzeć na tą sytuację, nasi wychowankowie cieszą się z powodu rozpoczynających się wakacji i dlatego postanowili tą radością podzielić się z nauczycielami, pracownikami zakładu i grupą dziewcząt z zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Cegielskiego. Z tej okazji, członkowie grupy teatralnej "Nad niebem" przygotowali przedstawienie kabaretowe. Patrząc i słuchając reakcji publiczności, warto było, bowiem występy aktorów, co chwilę przerywały salwy śmiechu. Na scenie można było zobaczyć m.in. rozmowę anioła z dresiarzem i posłuchać peanu na cześć bigosu. W finałowej scenie, aktorzy wyśpiewali pieśń pochwalną naszego miasta. Spotkanie zakończyły życzenia Dyrektora Szkoły, pana Rafała Stefańskiego, który życzył wszystkim miłego odpoczynku od zajęć szkolnych, a aktorom podziękował za włożony trud w przygotowanie przedstawienia.

 

Było to już ostatnie przedstawienie w tym roku szkolnym, jednak jak zapowiadają aktorzy, po przerwie wakacyjnej wracają na deski "teatru".
Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29