Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”
Jan Paweł II

Charytatywny mecz w piłkę nożną „ Dla Alana” księża plus służba liturgiczna kontra służby mundurowe !!!

W niedzielę - 9 czerwca 2013 roku o godzinie 16/00, na Stadionie Miejskim w Trzemesznie odbył się charytatywny mecz w piłkę nożną, w którym zmierzyły się drużyny: Służby mundurowe –policja i straż pożarna z Trzemeszna z kapitanem panem Burmistrzem Krzysztofem Derezińskim, oraz Księża plus służba liturgiczna z kapitanem ks. Maciejem Sławinowskim.


Mecz zorganizowano dla 2-letniego Alana, chłopca parafii trzemeszeńskiej, który urodził się z wieloma schorzeniami.

 

W meczu padło aż 12 goli, z czego dwa gole strzelił ksiądz Maciej Sławinowski. W ostateczności mecz zakończył się wygraną  Księży i lektorów, wynikiem 7:5. Jednak wynik meczu wcale nie był ważny. Bardziej chodziło o dobrą zabawę, której nie brakowało. Mecz w niecodzienny sposób komentowali: tak jak w ubiegłym roku Maciej Zawada i ks. Radosław Tuszyński, przyszli komentatorzy telewizji polskiej, którzy zgodnie przyznali, że nie wiele mają pojęcia na temat piłki nożnej i jej zasad.

 

Wychowankowie Naszego zakładu wraz z dyrektorem Grzegorzem Grzegorkiem walnie przyczynili się do zebrania 8723,20 złotych. Pierwsi przygotowali w czasie zajęć praktycznej nauki zawodu kwietnik i zestaw kominkowy, który został zlicytowany podczas imprezy. Natomiast Dyrektor wystąpił w reprezentacji księży i służby liturgicznej będąc podporą drużyny w obronie.

 

Więcej informacji na stronie: www.informacjelokalne.pl w zakładce gmina Trzemeszno.


 
Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29