Zakład Poprawczy w Trzemesznie

“ Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji. ”
Tommy Lasorda

AQUAPARK RAZ JESZCZE!

Dnia 24.01.23r. w ramach programu „Sport jako forma samorealizacji” zorganizowano ponownie wycieczkę do kompleksu basenów sportowo-rekreacyjnych „Termy Maltańskie Poznań” dla Arkadiusza Z.!


Arkadiuszowi podczas pierwszej wycieczki najbardziej spodobała się „Turbozjeżdżalnia”. Dodatkowym „smaczkiem” korzystania z tej atrakcji była możliwość rywalizacji z czasem i kadrą. Arek, do czasu wyjazdu na drugą wycieczkę wytrwale ćwiczył w siłowni, stosował dietę, obmyślał technikę jazdy, przygotowywał się mentalnie… A tu nic z tego, miernik czasu zjazdu uległ tego dnia awarii…  Niemniej nie było tragedii! „Termy Maltańskie Poznań” oferują wiele innych wodnych atrakcji i to z nich z pasją skorzystano!
 

Arek od początku roku szkolnego wyróżnia się w placówce pod względem właściwego zachowania i funkcjonowania, więc organizacja dla niego atrakcyjnych form spędzania czasu poza zakładem to właściwa nagroda, aby wyrabiać postawę aktywnego spędzania czasu wolnego w sposób akceptowany społecznie w środowisku otwartym.
Kontakt

ZP w Trzemesznie
62-240 Trzemeszno
ul. Adama Mickiewicza 35

Dyrektor ZP:
mgr Grzegorz Grzegorek

call61 41 54 259

Fax: 61 42 90 309

sekretariat@trzemeszno.zp.gov.pl

Większa czcionka
Kontrast klasyczny

Data ostatniej aktualizacji: 2021-03-29